СЕ ЗА СЕ !
Регистрирај се брзо и лесно и стани член на СЕ ЗА СЕ форумот.
СЕ ЗА СЕ !
Регистрирај се брзо и лесно и стани член на СЕ ЗА СЕ форумот.
СЕ ЗА СЕ !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СЕ ЗА СЕ !

Само побарајте , ние сме тука за вас - Форум СЕ ЗА СЕ
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Временска прогноза
Latest topics
» Побарај филм.
Дрогата ја сокрила во џебови, а ножот во вагината Icon_minitimeПет Апр 05, 2013 4:43 am by danielll

» Kung Fu Panda 2
Дрогата ја сокрила во џебови, а ножот во вагината Icon_minitimeПон Окт 17, 2011 12:15 am by SKoF

» Ако ве нервира Winamp!
Дрогата ја сокрила во џебови, а ножот во вагината Icon_minitimeПон Jул 25, 2011 5:08 pm by SKoF

» Побарај превод.
Дрогата ја сокрила во џебови, а ножот во вагината Icon_minitimeПон Јун 13, 2011 6:37 pm by CORBA

» Најкреативните реклами за мај 2011
Дрогата ја сокрила во џебови, а ножот во вагината Icon_minitimeСаб Јун 11, 2011 12:41 am by SKoF

» НБА: Далас поведе со 3:2
Дрогата ја сокрила во џебови, а ножот во вагината Icon_minitimeСаб Јун 11, 2011 12:13 am by SKoF

» 10 трикови за помлад изглед
Дрогата ја сокрила во џебови, а ножот во вагината Icon_minitimeПет Јун 10, 2011 10:13 am by STEFI

» Случувања- 10 Јуни
Дрогата ја сокрила во џебови, а ножот во вагината Icon_minitimeПет Јун 10, 2011 10:05 am by STEFI

» Случувања- 07 Јуни
Дрогата ја сокрила во џебови, а ножот во вагината Icon_minitimeВто Јун 07, 2011 4:22 pm by STEFI


 

 Дрогата ја сокрила во џебови, а ножот во вагината

Go down 
АвторПорака
STEFI

STEFI


Број на мислења : 345
Points : 1012
Reputation : 2
Join date : 2011-04-17
Age : 33

Дрогата ја сокрила во џебови, а ножот во вагината Empty
ПишувањеПредмет: Дрогата ја сокрила во џебови, а ножот во вагината   Дрогата ја сокрила во џебови, а ножот во вагината Icon_minitimeСре Мај 04, 2011 1:43 pm

Една жена од Флорида прво била приведена поради тепачка со друга жена сред улица, но по претресот обвинението било проширено. Покрај големата количина наркотици, кај неа било пронајдено и ладно оружје.

Глориа Естер Перез од Флорида била приведена поради тепачка, но бидејќи чудно се однесувала бил направен детален претрес.

Во текот на претресот било откриено дека таа во џебовите имала стотина пилули за кои немала рецепт, а потоа и се слошило. Таа била пренесена во локалната болница каде медицинскиот персонал бил шокиран од тоа што пронашле дека 28 годишната жена сокрила нож во вагината. Верувале или не, тоа не било единственото оружје кое било пронајдено во нејзиното тело.

Оваа 165 сантиметри висока жена, тешка 85 килограми, другиот нож го сокрила меѓу масните наслаги на стомакот, заедно со едно шише таблети.
Вратете се на почетокот Go down
 
Дрогата ја сокрила во џебови, а ножот во вагината
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
СЕ ЗА СЕ ! :: Забава :: Занимливости-
Отиди до: