СЕ ЗА СЕ !
Регистрирај се брзо и лесно и стани член на СЕ ЗА СЕ форумот.
СЕ ЗА СЕ !
Регистрирај се брзо и лесно и стани член на СЕ ЗА СЕ форумот.
СЕ ЗА СЕ !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СЕ ЗА СЕ !

Само побарајте , ние сме тука за вас - Форум СЕ ЗА СЕ
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Временска прогноза
Latest topics
» Побарај филм.
Боки 13 го менува полот Icon_minitimeПет Апр 05, 2013 4:43 am by danielll

» Kung Fu Panda 2
Боки 13 го менува полот Icon_minitimeПон Окт 17, 2011 12:15 am by SKoF

» Ако ве нервира Winamp!
Боки 13 го менува полот Icon_minitimeПон Jул 25, 2011 5:08 pm by SKoF

» Побарај превод.
Боки 13 го менува полот Icon_minitimeПон Јун 13, 2011 6:37 pm by CORBA

» Најкреативните реклами за мај 2011
Боки 13 го менува полот Icon_minitimeСаб Јун 11, 2011 12:41 am by SKoF

» НБА: Далас поведе со 3:2
Боки 13 го менува полот Icon_minitimeСаб Јун 11, 2011 12:13 am by SKoF

» 10 трикови за помлад изглед
Боки 13 го менува полот Icon_minitimeПет Јун 10, 2011 10:13 am by STEFI

» Случувања- 10 Јуни
Боки 13 го менува полот Icon_minitimeПет Јун 10, 2011 10:05 am by STEFI

» Случувања- 07 Јуни
Боки 13 го менува полот Icon_minitimeВто Јун 07, 2011 4:22 pm by STEFI


 

 Боки 13 го менува полот

Go down 
2 posters
АвторПорака
STEFI

STEFI


Број на мислења : 345
Points : 1012
Reputation : 2
Join date : 2011-04-17
Age : 33

Боки 13 го менува полот Empty
ПишувањеПредмет: Боки 13 го менува полот   Боки 13 го менува полот Icon_minitimeСре Мај 11, 2011 9:07 am

Додека некои луѓе заради промена на полот се подложуваат на тешки медицински интервенции и пијат хормони, Бојан Јовановски нашол многу едноставен начин да го изведе тоа-ќе го соблече здолништето и деколтираната маица и на себе ќе облече машки панталони и кошула, пишува “Блиц“, пренесува НетПрес.

Боки 13 за неколку месеци планира да ја шокира јавноста која ќе има прилика да го види како вистински маж. Иако на многумина им се чини незамисливо да го видат Јовановски без потпетици, шминка и бојадисана коса, сигурно ќе мора да се навикнат и на тоа.

“Боки од септември планира да направи трансформација на деценијата, од која сите ќе бидат шокирани. Сам се одлучи на тој чекор и конечно ќе им ја затвори устата на злобниците, а свесен е дека многумина би сакале да го видат во улога на прав џентлмен. Секако дека е свесен дека и тогаш ќе има зли јазици, но така никој нема да му префрла за тоа како се однесува и се облекува поинаку од сите“, раскажувал извор близок на македонскиот водител и додава дека на водителот влијаат новите услови кои владеат во “Тв Пинк“.

Контроверзниот Боки 13, планира новата сезона да ја отвори како водител, а не водителка и знае дека тоа ќе биде нешто што ќе привлече големо внимание на јавноста.

“Боки е професионалец и свесен е дека напредокот на кариерата зависи од многу вложувања и промени, па затоа не му било тешко да се одлучи на ваков чекор. Кога зборувавме со него, ми рече дека нема да биде лесно да ги фрли сите парчиња гардероба што ги има во неговиот плакар и после долго време повторно на сцената ќе се однесува како маж“, раскажува близок пријател на Боки.

Се поставува прашањето дали со овој потег, Боки ќе ги спречи лошите коментари на негова сметка, но едно е сигурно дека ќе привлече големо внимание.
Вратете се на почетокот Go down
CORBA
Admin
CORBA


Број на мислења : 184
Points : 302
Reputation : 5
Join date : 2011-04-16
Age : 34
Местолокација : Скопје

Боки 13 го менува полот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Боки 13 го менува полот   Боки 13 го менува полот Icon_minitimeСре Мај 11, 2011 9:15 am

Ха... Се ќе направи само да се пишува за него... Скраја да е од такви како него... 2 метра од мене, море 20 метра коа ќе размислам подобро.
Вратете се на почетокот Go down
https://sezase.macedonianforum.net
STEFI

STEFI


Број на мислења : 345
Points : 1012
Reputation : 2
Join date : 2011-04-17
Age : 33

Боки 13 го менува полот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Боки 13 го менува полот   Боки 13 го менува полот Icon_minitimeСре Мај 11, 2011 9:18 am

hahahahaha miki bee ostaj go covekot da si zivee, nisto tebe ne ti pravi
Вратете се на почетокот Go down
CORBA
Admin
CORBA


Број на мислења : 184
Points : 302
Reputation : 5
Join date : 2011-04-16
Age : 34
Местолокација : Скопје

Боки 13 го менува полот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Боки 13 го менува полот   Боки 13 го менува полот Icon_minitimeСре Мај 11, 2011 9:19 am

Нека живее 200 метри подалеку од мене.. хаха
Вратете се на почетокот Go down
https://sezase.macedonianforum.net
Sponsored content





Боки 13 го менува полот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Боки 13 го менува полот   Боки 13 го менува полот Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Боки 13 го менува полот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
СЕ ЗА СЕ ! :: Забава :: Занимливости-
Отиди до: