СЕ ЗА СЕ !
Регистрирај се брзо и лесно и стани член на СЕ ЗА СЕ форумот.
СЕ ЗА СЕ !
Регистрирај се брзо и лесно и стани член на СЕ ЗА СЕ форумот.
СЕ ЗА СЕ !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СЕ ЗА СЕ !

Само побарајте , ние сме тука за вас - Форум СЕ ЗА СЕ
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез
Similar topics
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Временска прогноза
Latest topics
» Побарај филм.
Ја оживеал сестричката со знаење од филм Icon_minitimeПет Апр 05, 2013 4:43 am by danielll

» Kung Fu Panda 2
Ја оживеал сестричката со знаење од филм Icon_minitimeПон Окт 17, 2011 12:15 am by SKoF

» Ако ве нервира Winamp!
Ја оживеал сестричката со знаење од филм Icon_minitimeПон Jул 25, 2011 5:08 pm by SKoF

» Побарај превод.
Ја оживеал сестричката со знаење од филм Icon_minitimeПон Јун 13, 2011 6:37 pm by CORBA

» Најкреативните реклами за мај 2011
Ја оживеал сестричката со знаење од филм Icon_minitimeСаб Јун 11, 2011 12:41 am by SKoF

» НБА: Далас поведе со 3:2
Ја оживеал сестричката со знаење од филм Icon_minitimeСаб Јун 11, 2011 12:13 am by SKoF

» 10 трикови за помлад изглед
Ја оживеал сестричката со знаење од филм Icon_minitimeПет Јун 10, 2011 10:13 am by STEFI

» Случувања- 10 Јуни
Ја оживеал сестричката со знаење од филм Icon_minitimeПет Јун 10, 2011 10:05 am by STEFI

» Случувања- 07 Јуни
Ја оживеал сестричката со знаење од филм Icon_minitimeВто Јун 07, 2011 4:22 pm by STEFI


 

 Ја оживеал сестричката со знаење од филм

Go down 
АвторПорака
STEFI

STEFI


Број на мислења : 345
Points : 1012
Reputation : 2
Join date : 2011-04-17
Age : 33

Ја оживеал сестричката со знаење од филм Empty
ПишувањеПредмет: Ја оживеал сестричката со знаење од филм   Ја оживеал сестричката со знаење од филм Icon_minitimeСаб Мај 07, 2011 10:59 am

Кој рече дека филмовите не се за мали деца? Девет годишниот Tristin Saghin со помош на гледање филмови успеал да ја спаси неговата помала сестричка од сигурна смрт.
Додека Tristin со неговото семејство биле на гости, малата сестричката успеала да им избегне од видот на сите и да излезе надвор покрај базенот . Откако сватиле дека малото девојче го нема сите излегле да го бараат кога ненадејно го виделе во базенот. Во таа ситуација при себе бил само малиот Tristin кој веднаш ја извлекол сестричката од базенот и почнал да и дава вештачко дишење. Со помош на вештачко дишење и масажа на срцето Tristin си ја оживеал својата помала сестричка.

Малиот Tristin на неговите родители им раскажал дека тоа го научил од филмот "Black Hawk Down" .
Вратете се на почетокот Go down
 
Ја оживеал сестричката со знаење од филм
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Побарај филм.
» Холивуд подготвува филм за Бин Ладен
» Хилари Свонк во филм за криумчари на дрога

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
СЕ ЗА СЕ ! :: Забава :: Занимливости-
Отиди до: